TAMTAM Development

multimediální expozice, exponáty, modely, 3D tisk
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
info@tamtam-development.cz
+420 725 370 004
Biografie

TAMTAM Development je dynamickou společností se širokým portfoliem profesionálních služeb. Zkušenosti z oborů 3D technologií, IT a technologií analogového a digitálního filmu, digitálních kompresních a distribučních technologií, prototypingu uplatňuje při realizacích interaktivních expozic a výrobě modelů. Aktivně spolupracujeme s několika universitami a dáváme velký prostor jejich diplomantům v rámci řešení diplomových prací.

Projekty

EXPOZICE Kompletní zajištění multimediálních expozic na klíč. EXPONÁTY Zajistíme návrhy a zpracování interaktivních exponátů a výstavních prvků, včetně zajištění výroby obsahu a ovládacího softwaru. MODELY Vytváříme modely, makety a dioráma pro muzea, film a marketing  Navrhujeme papírové vystřihovánky. 3D SKENOVÁNÍ 3D skenování předmětů a exponátu, rekonstrukční fotogrammetrie. 3D TISK Zakázkový 3D tisk a prototyping. CNC Zakázkové zpracování CNC obráběním.

Odkazy

http://tamtam-development.cz/portfolio.html

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998