MgA. Michal Puhač

Grafický design, ilustrace, knižní grafika
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
michal.puhac@email.cz
724 994 429
Biografie

Od roku 2016 pracuji pro Nakladatelství Dokořán. Také jsem spolupracoval nebo dlouhodobě spolupracuji s institucemi jako Národní muzeum, Nadace Via, Divadelní ústav, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy a další. Pro Nadaci Via jsem navrhl a vysázel publikaci Umění žít spolu, která získala zvláštní ocenění v anketě Zlatý středník 2017. Vytvářím plakáty, letáky, bannery, loga, firemní vizuál, výroční zprávy, ale i pracovní listy či vzdělávací materiály. Dovedu zajistit veškeré práce spojené s knižním designem, od návrhu přes sazbu až po zajištění tisku.

Projekty

Ilustrace a grafika panelu naučné stezky pro Ústav archeologické památkové péče středních Čech, ilustrace archeologických nálezů do obrázkové mapy k výstavě Nevěsty z jiných světů projektu Jak obléci pračlověka, ilustrace pro Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy.

Odkazy

https://michalpuhac.wixsite.com/michal-puhac
https://www.instagram.com/michal.puhac/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998