Magdaléna Prášková (Městské muzeum Blatná)

design
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
magdalenafousova@gmail.com
+ 420 602 498 496
Biografie

Design vnímá jako příležitost pomáhat lidem a dělat svět lepší. Není uměním, ale řemeslem. Řemeslem rukou i mysli. S láskou se mu vyučila a nyní se snaží zdokonalovat v praxi. Práce designéra spočívá v rychlé orientaci v tématu a prostředí, porozumění zadavateli i uživateli a vidět to co ostatní ještě nevidí. V neposlední řadě pak spojovat další disciplíny, řemesla a odborníky dohromady.

Projekty

Vytvořila řadu průmyslových, produktových, interiérových a grafických designů. Mezi nimi se objevil například návrh na automat na dětské potřeby, litinový radiátor nebo čajomat TEASY. Vytvořila také porcelánový set na brýle a kontaktní čočky, design prostoru podnikatelského interiéru ČVUT INQBAY či showroomu M2M. Stojí také za stálou expozicí Městského muzea Blatná.

Odkazy

https://www.magdalenadesign.cz

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998