Marie Krajplová (Binary code s.r.o.)

Audiovizuální a multimediální projekty
Působiště: Celá ČR
Kontaktní údaje
portal@binarycode.one
+420 723721929
Biografie

Binary code je audiovizuální společnost, která tvoří obsahově a esteticky hodnotná díla. Specializujeme se na populárně naučné a interaktivní audiovizuální a multimediální projekty. Jsme profesionálové z různých oborů, umělci a přátelé. Spojuje nás vášeň pro umění, nová média, vědu a kreativní vzdělávání. Společně vytváříme cenný obsah, který je pro diváky inspirací.

Projekty

Knihovna Akademie ČR - Populárně naučná animovaná videa a podcasty Knihovědní detektivové knihovedni-detektivove.cz Knihovna Akademie ČR - Spoty pro literární soutěž Ilustory GOODGOOD, CAMP a NFA - Audiovizuální dílo Soundtrack of Prague: Velká Praha Kulturní čtrnáctideník A2 - Tvorba vizuální identity, podcastů a znělek Gott agency - Digitalizace archivu a přípravné práce pro tvorbu muzea Národní Muzeum - Zpracování multimediálních prvků pro výstavu Baroko v Bavorsku a v Čechách Cesta domů - Audiovizuální dílo s doprovodným edukačně-kulturním programem Hubertova peříčka Black Sphere, z.s. - Tvorba interaktivní audiovizuální tabule pro projekt Dotkni se Javorníku MKZ Jeseník - Umělecká instalace, která kombinuje práci s archivním materiál, dobových předmětů, tisků a umělé inteligence, projekcí a videomappingu.

Odkazy

https://www.binarycode.one
https://www.youtube.com/@portalbinarycode2241/videos
https://www.facebook.com/groups/479764935987520
https://www.instagram.com/binarycode1/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998