Tomáš Timko

Animace E-learning Grafika Hry Internet Kódování Multimédia Počítače Reklama Software Video Weby
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
info@tomastimko.cz
607 736 734
Biografie

Pomáhám živnostníkům, malým i větším firmám vysvětli jejich produkty a služby animací. Navrhnu Vám poutavé animované video, které srozumitelně představí Vašim zákazníkům službu či produkt. Vytvořím účinné HTML bannery, které zaujmou, ale nebudou působit rušivě. Za 17 let tvorby animací pro stovky spokojených zákazníků jsem získal ten správný cit a proto Vám mohu nabídnout přesně to, co potřebujete. Podívejte se, co o mně říkají zákazníci. Pouštím se s nasazením i do větších projektů. Pracoval jsem například na zakázkách pro ČEZ, Samsung, O2, Národní muzeum, Národní technické muzeum, Heineken, Mitsubishi, Opel, Benzina, Wüstenrot, ČSOB, Ristorante, OK Elektro a mnoho dalších.

Projekty

Animovaná videa – Navrhnu Vám originální propagační video na míru. Podle Vašich potřeb zanimuji explainer video, promo video, animované reklamní video. Samozřejmostí jsou i efektivní videa pro sociální sítě a zajímavé intro či outro pro Vaše videa. HTML bannery – Zanimuji Vám účinné a poutavé bannery pro Vaši kampaň tak, aby zaujaly svým obsahem a animací a zároveň nepůsobily rušivě. Mohu nabídnout tvorbu animovaných bannerů pro Google Ads, Sklik, Adform, Sizmek… Animovaná přání – Dejte vědět svým zákazníkům, že na ně myslíte. Vytvořím Vám originální firemní animované novoročenky, na které Vaši klienti a obchodní partneři nezapomenou. Mohu vytvořit PF 2023, animovaná přání k narozeninám, originální svatební oznámení animací a jakákoliv další přání. Vzdělávací aplikace a hry pro muzea – Pomáhám muzeím a galeriím vytvářet zajímavé aplikace pro návštěvníky. Aplikace převážně pro dotykové obrazovky, info kiosky a tablety.

Odkazy

https://www.tomastimko.cz
https://www.facebook.com/tomastimko.cz
https://www.instagram.com/tomastimko.cz/
https://cz.linkedin.com/in/tomas-timko-lin

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998