Jan Morávek (Multilab)

Greensreen studio, black box, nahrávací studio, produkce, rozšířená a virtuální realita, video produ
Působiště: Plzeň
Kontaktní údaje
lukaskellec@gmail.com
604560826
Biografie

Multilab studio, neomezená šíře možností na mnoha úrovních. V tomto prostoru můžeme potkat práce s digitálními médii, která jsou na hraně technologických vynálezů, stejně jako produkční a komerční projekty v kontextu spolupráce s externími společnostmi. Ve všech aspektech dbáme na základní princip umělecké tvorby, autorskou myšlenku, pocit potřeby sdělovat, najít uměním místo pro život a snažit se i provokativní formou diváka probudit k volnému myšlení, které je v současném světě agresivně konfrontováno.

Projekty

Braun na Valči light design Nová expozice lapidária barokních soch M. B. Brauna na zámku Valeč. Vizuální koncept a realizace made by Multilab Backtothemoon videomapping Pátý ročník festivalu světla Blik Blik 2019 se vrací do centra města Plzeň. Mezi 13 ohromujicích instalací od umělců z česka, německa, británie, francie, maďarska a indie, Vám také ukáže instalaci/mapping vytvořenomu MULTILAB studiem. Původní velkoplošná animace využívá estetiky starých videopásek a PC her z let, kdy létaly první rakety k Měsíci, naši tátové hráli Space Invaders na Nortonu a David Bowie spadl na Zemi. Braunarium videomapping Experimental videomapping inspired by Baroque, Braun´s sculptures, atmosphere and our creativity. Location: Valeč Castle

Odkazy

https://multilab.cz
https://www.facebook.com/profile.php?id=100075748403860
https://www.instagram.com/multilab_professional/

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998