Martina Hamouzová

Grafický design a ilustrace
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
koko.kyry@gmail.com
Biografie

Jmenuji se Martina Hamouzová, žiji a pracuji v Praze. Zabývám se grafickým designem a ilustrací. V roce 2009 jsem dokončila magisterské studium na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Grafický design. A v letech 2008 až 2010 jsem pracovala jako grafička ve studiu Sans a Serif. Momentálně jsem na volné noze a spolu s kamarádkami provozujeme malé nakladatelství POKETO, které vydává kapesní knížky pro malé děti, edukativní pomůcky pro začínající čtenáře a snaží se podporovat kreativitu dětí.

Projekty

Doprovodné ilustrace pro většinu exponátů a vitrín v nově otevřené expozici Dějiny v Národním muzeu, výběr ilustrací do dětského průvodce a letáčky s recepty pro expozici Dějiny 20. století v Národním muzeu. Grafický návrh a ilustrace pro model Turnovského náměstí v Turnovském muzeu. Dále ilustrace k dětským knihám, brožurám, návrhy log, vizuálního stylu.

Odkazy

https://martinaham.cz/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998