Ing. Jan Zainer

Webdesign Grafický design / brandingFotografie, Průmyslový / produktový design, Architektur
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
janzainer@email.cz
+420 724 940 943
Biografie

Jsme tým kreativců, MgA. Kristýna Fuksová, jako malířka, grafička, ilustrátorka a stylistka a Ing. Jan Zainer jako průmyslový a grafický designér a fotograf. Společně utváříme a vytváříme projekty, které nás spojují v celek. Rádi pracujeme na zakázkách, které nás někam posunují, vkládáme do nich osobitý přednes a naši cestovatelskou duši.

Projekty

EXPOZICE HUBERT GESSNER-mapování díla Valašské Klobouky, 2020 Fotografické zpracování díla architekta Huberta Gessnera na území ČR pro expoziční účely. FOOTSHOP.CZ, 2019 Produktová fotografie-nábytek pro Footshop.cz VELKOFORMÁTOVÁ VÝSTAVA VALAŠSKÉ KLOBUCKO Muzeum Valašské Klobouky, 2022 Výstava velkoformátových fotografií. NÁVRH A REALIZACE EXPOZIČNÍCH RÁMŮ www.janzainer.cz, 2022 Návrh a realizace expozičních rámů na výstavu velkoformátových fotografií. TANGRAM Muzeum Valašské Klobouky, 2022 Tangram v kolekci Montessori je vyroben z jasanového dřeva a tvoří jej 40 geometrických kostek rozdělených do 4 segmentů. Jejich vzájemným kombinováním lze vytvořit nepřeberné množství obrazců a tvarů. NÁVRH STÁLÝCH MUZEJNÍCH EXPOZIC Město Valašské Klobouky, 2020 Koncepční a komplexní realizace dvou stálých expozic o architektovi Hubertu Gessnerovi ve Valašských Kloboukách.

Odkazy

https://www.instagram.com/janzainerphotography/
https://www.janzainer.cz
https://www.instagram.com/dezainers/
https://www.dezainers.cz

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998