Art Consultancy

Návrhy a realizace muzejních expozic, architektonická a designová řešení
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
skalik@artconsultancy.eu
+420 777 187 823
Biografie

Společnost Art Consultancy byla založena před deseti roky Martinem Klimešem a Tomášem Skalíkem jako platforma pro společné kulturní, tvůrčí a řemeslné aktivity. Zabývá se návrhem a výrobou muzejních a galerijních mobiliářů, vitrín, podstavců a také architektonickým a designovým řešením expozic.

Projekty

Expozice Starokladrubského koně pro Národní hřebčín Kladruby nad Labem, libreto pro nové muzeum automobilů a koncepce expozičního depozitáře Slovenské Strely v Kopřivnici, expozice o fenoménu minerální vody Vincentka ve stejnojmenné hale na kolonádě v Luhačovicích, rozsáhlá muzejní expozice Jak jde kroj, tak se stroj pro Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, expozice Přírodovědného muzea v Hradci Králové, projekt Památník obětem II. světové války – Ploština na Zlínsku, Muzeum J. A. Komenského v holandském Naardenu, Muzeum Šipka ve Štramberku.

Odkazy

https://artconsultancy.eu/o-nas/
https://www.instagram.com/artconsultancy1/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998