Spolek DoKrajin

Informační / komunikační technologie, Film / Video / Televize, Kulturní dědictví
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
petrmiksicek@gmail.com
+420 775 974 856
Biografie

Spolek dlouhodobě vytváří audiovizuální díla (videa, hrané i dokumentární filmy, vizualizace pro AR a VR) pro účely podpory turistického ruchu, uchování paměti míst. Vytváříme aplikace, například Živé hory, Osudy Krušnohoří, Geopark Ralsko. V sídle spolku je k dispozici greenscreen ateliér s vybavením, mnoha kostýmy a rekvizitami. Organizujeme pro školy kreativní pobyty a workshopy.

Projekty

Expozice pro Muzeum Abertamy Město Abertamy, leden 2018 - říjen 2022 Pro muzeum Abertamy jsme v letech 2018 až 2022 realizovali vznik expozice ve formě Stroje času, který návštěvníky přesune do třech epoch těžby rud, vytvářeli jsme tři dobová 360 videa a vytvořili aplikaci s rozšířenou realitou. Obec Potůčky, Leden 2022 - Listoopad 2022 Pro obec Potůčky a volný prodej jsme vytvořili kalendář o krásách Krušných hor Videomapping na vodní aerosol v Löbau Spolek Kommen und Gehen, Duben 2021 - Srpen 2021 Pro spolek Kommen und Gehen jsme vytvořili originální videomapping na vodní aerosol pro účely festivalu ve městě Löbau.

Odkazy

https://www.krusnohorskypoutnik.cz
https://www.konigsmuhle.cz
https://www.zkrusnohori.cz
https://www.dokrajin.cz

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998