Marcel Mochal (LLEV)

Architektura, design interiéru, nábytku, světelný design
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
marcel@llev.cz
+420 775325444
Biografie

LLEV Jsme studio kombinující umění a design, který stavíme na procesu, který spojuje experiment a výzkum nových materiálů, výrobních technologií s integritou tradičních řemesel. Nabízíme služby v oblastech produktového a grafického designu. Navrhujeme architekturu výstav, nábytek, svítidla a produktové kolekce pro firmy i galerie. Umíme naslouchat a vidíme neviditelné.

Projekty

- Materiálovna: interiér showroomu Materiálovna je unikátní 3D vzorník deskových materiálů, do kterého můžete doslova vstoupit. Ocitnete se v prostoru, který nabízí nejen architektům několik pracovních zón pro setkání s klienty. Můžete zde procházet desítky vzorků deskových materiálů. Vzorníky nejsou řazeny dle výrobce, ale dle designu povrchu a jejich ideálního použití na stěně, podlaze či nábytku. Materiálovna je laboratoř pro plánování vašeho projektu, který zde můžete prezentovat i velké skupině lidí. - HOT HOT HOT Architektura a grafika výstavy v Národním technickém muzeu Praha Pro výstavu Hot Hot Hot: Sklo, keramika a porcelán od A po Z jsme navrhli architekturu a grafickou podobu výstavy a ostatních tiskových materiálů. Výstava vznikla při příležitosti Mezinárodního roku skla a k 30. výročí Asociace sklářského a keramického průmyslu ČR založené v roce 1990. Jejím cílem bylo ukázat, jak pestrá a mnohovrstevná je podstata současného českého „umění ohně“ od průmyslu po design, umění či výzkum. Spoluorganizátorem výstavy bylo Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.

Odkazy

https://www.instagram.com/llevdesignstudio/
https://www.llev.cz

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998