Kateřina Bednaříková (Little Greta)

VR a AR expozice a hry, design
Působiště: celá ČR (mezinárodní)
Kontaktní údaje
katerina.bednarikova@littlegreta.co.uk
+420 739 627 222
Biografie

Jsme Little Greta, strategická kreativní agentura. Specializujeme se na strategii a budování značek a následnou kreativní aplikaci prostřednictvím designu, multimédií, digitálních médií, sociálních sítí a experience.

Projekty

- Výstava Smysl versus cit²: Zlínský průmyslový design 1959-1992 byla součástí rozsáhlého společného projektu pořádaného Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Rep., Národním technickým muzeem v Praze a Galerií výtvarného umění ve Zlíně. Věděli jsme, že nejlepším způsobem, jak téma vysvětlit, je využití imerzivních technologií, jako je rozšířená realita (AR), s čímž nám pomohla naše sesterská agentura VRCØT. - Nová vizuální identita a strategie pro Zlínský kraj, vytvoření strategie a komunikační kampaně "Žít ve Zlíně" (zkráceně "LiZ"), jejímž cílem bylo informovat o pozitivních aspektech kvality života v tomto regionu. (2023-současnost)

Odkazy

https://www.instagram.com/littlegreta/
https://www.facebook.com/LittleGretaLtd/
https://www.littlegreta.co.uk/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998