Roman Marek

práce se dřevem, loutky, konstrukce, nábytek...
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
marek.markova@email.cz
+420 777 637 073
Biografie

Od návrhu k realizaci / ŘEZBÁŘSTVÍ / DIVADLO /loutky a výpravy, HERNÍ PRVKY/ herní panely, edukační zóny, INTERIÉROVÉ PRVKY/ nábytek, EXPOZICE / muzejní a výstavní projekty U projektů hledám takové řešení, které by odráželo jejich podstatu a poslání.

Projekty

- Expozice pro Třebechovické muzeum betlémů divákům představí příběh třebechovického betlému u jeho třech hlavních tvůrců. V expozici jsou použity původní součásti mechaniky betlému i některé z prací a původního nářadí Josefa Probošta. Expozice je pak doplněna interaktivními řezbovanými mechanickými reliéfy a okénky s obrazovými příběhy ze života Josefa Probošta a třebechovického betléma. - Výroba nástěnných nebo samostojných tématických panelů s herními prvky a edukační zóny, modely a stavebnice pro veřejný prostor i soukromé investory. Spolupráce na výstavních projektech. (FN Hradec Králové, Speciální školy pro sluchově postižené Hradec Králové, Dětské centrum Veská, Obchodní centrum NISA Liberec, Krkonošské muzeum Vrchlabí) - Nábytkové prvky a interiérové doplňky pro organizace a soukromé investory, návrhy a realizace. Výroba z masivu, spárovky i překližkových desek. Řezba, intarzie, inkrustace, zlacení, CNC obrábění. - Řezbářské a konzervátorské práce pro organizace a soukromé investory.

Odkazy

https://www.markovi.cz

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998