František Dečman

animace, videomapping
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
frantisek@decman.cz
+420 776 870 708
Biografie

Jsem František Dečman, kreativec, brand designér, animátor, režisér a zakladatel studia s profesionály s bohatými profesními znalostmi a zkušenostmi. Pomáháme firmám, startupům i velkým značkám a institucím v oblasti kreativního řešení. Zaměřujeme se na budování brandu a tvorbu audiovizuálního obsahu, kde se specializujeme na všechny aspekty interpretace, inovací a zážitkového designu.

Projekty

Jsem František Dečman, kreativec, brand designér, animátor, režisér a zakladatel tohoto studia plného profesionálů s bohatými profesními znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi. Pomáháme firmám, startupům i velkým značkám a institucím v oblasti kreativního řešení. Zaměřujeme se na tvorbu audiovizuálního obsahu, kde se specializujeme na všechny aspekty interpretace, inovací a zážitkového designu. Jsme také specialisté na tvorbu vizuální identity a budování značky, umíme připravit i skvělou komunikační kampaň. Vše pro vás, na míru, aby váš brand dlouhodobě rostl. Jsme důvod k pohybu vašeho byznysu.

Odkazy

https://www.decman.cz/o-nas/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998