3d Sense

kreativní studio
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
touche@3dsense.cz
Biografie

3dsense je kreativní studio propojující umění a moderní technologie. Jeho tvorba zahrnuje světelné instalace, velkoformátové projekce, videomapping, muzejní expozice, scénografii a VR&AR aplikace. Studio spolupracuje se zahraničními subjekty i městy a pravidelně se účastní zahraničních festivalů (např. Lux Helsinki nebo White Night Melbourne).

Projekty

V České republice studio nedávno dokončilo interaktivní expozici pro Institut Paměti národa Brno. Mezi jeho známé projekty patří interaktivní videomapping k slavnostnímu znovuotevření Státní opery či světelná instalace k výročí třiceti let sametové revoluce. Spolupracuje s Národním filmovým muzeem na vývoji rozšířené reality pro expozici či na realizaci audiovizuálních řešení pro Národní muzeum.

Odkazy

https://www.3dsense.cz
https://www.facebook.com/3dsensecz/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998