ReDesign

vizuální design
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
info@redesign.cz
Biografie

ReDesign vznikl v Praze jako malé grafické studio v roce 1999. Během let jsme spolupracovali s řadou skvělých lidí, a vytvářeli tak práce, které jsou vyústěním mnoha diskuzí, názorů, ale i kompromisů a neshod. Je jím i cesta, jak jsme nad věcí přemýšleli, žili, co nás ovlivňovalo, a pro co jsme se nakonec shodli.

Projekty

2020 - vizuální styl výstavy Nebourat! Pražský brutalismus (Národní galerie Praha) 2010 - vizuální koncepce výstavy Planeta Eden (Dům umění Brno, galerie DOX) výtvarný design výstavních katalogů a muzejních publikací (Planeta Eden, Obrazy z dějin loutek - spolupráce s Muzeem loutkářských kultur v Chrudimi) Další spolupráce - např. Arbor Vitae, Galerie Rudolfinum, Česká centra, České aerolinie, Post Bellum, Nakladatelství Akropolis, Správa Pražského hradu, Respekt...

Odkazy

https://www.redesign.cz/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057612309604
https://www.behance.net/redesignprague

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998