Studio Datle

grafické studio
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
datle@studiodatle.cz
777 556 921
Biografie

Děláme redakci + grafiku, nejraději dohromady. Pro jednotlivce i organizace, z gruntu i podle manuálu. Spolupracujeme se spřátelenými fotografy, programátory a architekty, jednáme s tiskárnami. Grafika zahrnuje řešení knih, výstav, expozic, periodik, webových stránek, propagačních materiálů, infografik a dalších věcí, co si kdo vymyslí. Umíme také ilustrace.

Projekty

Spolupracujeme s neziskovkami i úřady, školami i firmami. Mezi naše klienty patří Polský institut v Praze, IPR Praha, Nadace Proměny Karla Komárka, Antikomplex, Právnická fakulta UK, DAMU, Statutární město Kladno, Halda, Didactive a další. Realizované vizuální řešení výstav a expozicí: Památník Zámeček Pardubice, Muzeum věžáků Kladno, putovní výstavy Svědkové lidskosti a Antikomplex, Národní technická knihovna - Pod jednou střechou...

Odkazy

https://studiodatle.cz/
https://www.facebook.com/studiodatle/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998