Honza Tomšů (Omlouvámesepardón)

Scénograf a kutil
Působiště: Celá ČR
Kontaktní údaje
tomsuhonza@gmail.com
605175945
Biografie

Scénograf, kutil a hudebník. Vystudoval obor Mediální studia na Univerzitě Palackého v Olomouci a Katedru alternativního a loutkového divadla - obor Scénografie na DAMU v Praze. Vytvořil výstavní architekturu mj. pro Národní technické muzeum, Vlastivědné muzeum Olomouc, Atrium Žižkov, Galerie Villa Pellé, Pevnost poznání Olomouc, Muzeum Napajedla... V rámci divadelní produkce spolupracoval např. s Národním divadlem, Divadlem Na zábradlí, Divadlem Husa na provázku, Experimentálním centrem NOD či Městským divadlem ve Zlíně. Též pořadatel Přehlídky současného umění a filmové animace (PAF), olomouckého literárního festivalu (LITR) a zakladatel zlínské kulturní platformy Zvěřinec.

Projekty

Architektura a realizace: Vlastivědné muzeum Olomouc - Dětský svět Villa Pellé - muzeum Lichožroutů Atrium Žižkov - Zachraň jídlo; Proč umění; Neboj, neboj; Tělo v těle, Earth GASK - Tváře baroka NTM - instalace pro Expo Dubai 2022 DOX - lektorium Meet Factory - AI: All Idiots GAMU - Book me!

Odkazy

https://www.omlouvamesepardon.cz
https://linktr.ee/tomsuhonza

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998