Alexandr Dvořák

improvizace
Působiště: Olomouc
Kontaktní údaje
Biografie

Divadelní improvizaci se věnuji od roku 2009. V roce 2010 jsme založili improvizační skupinu v Pardubicích, kterou jsem do roku 2017 vedl. Od roku 2016 jsem uměleckým vedoucím (trenérem) olomoucké improvizační skupiny OLIVY. Jsem lektorem improvizace pro veřejnost. Čtyři roky mám to štěstí být zdravotním klaunem, jsem součástí organizace Zdravotní klaun, o.p.s., která spadá do mezinárodní sítě RED NOSES International. V zaměstnání mám na radosti středisko sociálních služeb pro lidi bez domova. Mám doma tři osobní trenérky improvizace ve věkovém rozmezí 1,5 až 6 let. Oproti zážitkům s touto trojkou jsou veškeré výše vypsané zkušenosti jen maličkostí.

Projekty

Spolupráce s Pevností poznání Olomouc - workshop Základy improvizace pro vědce /Formou her cílíme na základní improvizační dovednosti: koncentrace, kooperace, komunikace, kreativita. Je tu příležitost posunout své prezentační dovednosti, sáhnout si na techniky jak pracovat s trémou, uvědomit si svou přirozenou jedinečnost a umět ji využít, pobavit se, zažít něco nového, získat baterii cvičení a dále improvizační dovednosti rozvíjet i po skončení kurzu./

Odkazy

https://cz.linkedin.com/in/alexandr-dvo%C5%99%C3%A1k-a591a3166

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998