Pavel Fuksa

grafický design a ilustrace
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
fuksaworks@gmail.com
Biografie

Pavel fuksa byl v letech 2014, 2016 a 2018 zařazen na seznam 200 nejlepších ilustrátorů světa. pracoval jako kreativní ředitel v reklamních agenturách na třech kontinentech na klientech jako nike, hsbc, lego, heineken nebo kitkat. za svou práci vyhrál světové ceny všech barev za reklamu i design, v současnosti je na volné noze a pracuje pro klienty z celého světa ze svého pražského gauče. mezi jeho klienty patří Facebook, Google, Barack obama, Greenpeace, Nercedes, Vodafone nebo Budweiser. v historickém žebříčku českých tvůrců dle lürzers archive drží první místo v kategoriích art director i ilustrátor.

Projekty

etikety a návrhy obalů, poštovní známky, obálky časopisu HROT, obálky knih a plakáty, Prague visitor pass, práce pro pivovary, londýnské agentury nebo papírnictví, propagace veletrhu Svět knihy, youtube kampaň pro Baracka Obamu

Odkazy

https://www.behance.net/cosmoboy
https://www.instagram.com/fuksaworks/
https://www.facebook.com/fuksapavel

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998