PINK

multimédia a audiovizuální tvorba
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
alzbeta@bypink.cz
776 061 060
Biografie

Je pražská produkční společnost, kterou v roce 2009 založili Alžběta Karásková a Radovan Síbrt. Zaměřuje se na produkci dokumentárních a hraných filmů, multimediálních výstav a fotografických a televizních reklamních kampaní; Hlavním cílem PINK je vyhledávat nové talenty a produkovat autorské dokumenty a celovečerní filmy pro mezinárodní trh.

Projekty

Výstava Zrcadla Zlína (2022) - vznikla u příležitosti 700 let historie města Zlína jako série multimediálních instalací v zámeckém parku Národní muzeum (2022)- velkoformátová videa pro expozici Historie, která umožňují ponořit se do atmosféry zobrazovaných událostí (například průběh popravy na Staroměstském náměstí v roce 1621 nebo bitva u Kolína v roce 1757). Národní muzeum (2020) - produkční a kreativní zajištění audiovizuální expozice Slavní čeští skladatelé Národní muzeum - Momenty historie (2019) - produkce unikátní multimediální expozice ve spojovací chodbě mezi Historickou a Novou budovou Národního muzea, která je věnována bouřlivým událostem 20. století Produkce výstavy The Tap Tap v muzeu (2018) Multimediální instalace pro výstavu Paměť národa pod Stalinem (2018) MHMP - produkční a kreativní zajištění multimediální expozice Praha Karla IV. (2017) Expozice Praha v plamenech! v Novomlýnské vodárenské věži (2017) - Multižánrová výstava představuje odvěkou hrozbu požáru pro Prahu prostřednictvím nových médií, jako je videomapping, animace, videoart a virtuální realita. Muzeum Nové generace (2015) - instalace kombinující imerzivní prvky a zážitek s exponáty zapůjčenými z předních českých institucí.

Odkazy

https://www.bypink.cz/

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998