d3sign

Návrhy a realizace muzejních expozic
Působiště: celá ČR
Kontaktní údaje
stepan@d3sign.cz
724266657
Biografie

V posledních letech jsme se v d3sign hodně zaměřili na komplexní návrhy a dodávky výstavních expozic a účelových interiérů. Rádi pro naše klienty vymýšlíme a realizujeme originální a zároveň cenově dostupná řešení. Vytvoříme nejen architektonický a grafický návrh, ale dokážeme pomoci i s vlastním obsahem (překlady, texty, popisky). Realizace technického řešení (panely, vitríny, stojany apod.) provádíme buď sami nebo v kooperaci se stálými a osvědčenými dodavateli (stolaři, sklenáři). Grafiku realizujeme s využitím vlastního vybavení (plotter Summagraphics, velkoplošná tiskárna Kodak, laminátor).

Projekty

Janáčkovo divadlo Brno - Slovutný mistře!, výstava gratulací k Janáčkovým kulatinám; Památník písemnictví na Moravě, Rajhrad - stálá expozice II;Památník Leoše Janáčka na Hukvaldech - Olga na prázdninách; Památník písemnictví na Moravě - výstava "100 let Moravské zemské knihovny"

Odkazy

http://www.d3sign.cz/vystavy.html

Ukázky portfólia

Chcete se zapojit?

Má vaše instituce zájem podílet se na inovaci českého muzejního prostředí? Realizujete nebo plánujete v současné době projekt, který překračuje tradiční přístupy uplatňované v našich expozicích či muzejní edukaci? Či se chcete nezávazně zúčastnit aktivit naší platformy?

Obraťte se na nás prostřednictvím mailu muzeum@nafilm.org

NaFilM, Jungmannova 748/30, Praha 1
telefon: +420 603 195 998